تورهای سفرنویس

tour-image

عضویت در سفرنویس

register-image
register-image

درباره سفرنویس

شهرام شهریار متولد 21 خرداد 1355 خورشیدی و به شدت عاشق همسرم، فرزندانم و ایرانم و به همین میزان یا شاید هم بیشتر نگران آینده هر سه … 10 سالی بود فقط لیدر خانواده ام بودم و در خدمت آنها و تنها از طریق فضای مجازی در خدمت همسفران دیگر! اما کمی داستان تغییر کرد.
نوشتن درباره سفر را ابتدا با نام ایرانگردی شهریار در شنبه در بلاد کُفرستان شروع و پس از فیلتر شدن بلاگر از آنجا به بلاگفا کوچانده شدم البته بدون کلمه شنبه و با نام ایرانگردی شهریار ادامه دادم و در نهایت سفرنویس شدم.

وقتی اهل سفر هستی باید به خانه به دوشی عادت کنی

البته خیلی دوست داشتم اسم اینجا ایران زمین یا ایرانگرد می شد، اما قبلا این دومین ها ثبت شده بود.
سفرنویس هیچ قصدی برای معرفی تخت جمشید فارس، میدان نقش جهان اصفهان و … ندارد و هدفش معرفی یک مکان یا یک بنا با کلیه جزئیات و حواشی آن است برای تشویق، ترغیب و دیده شدن میراث دیده نشده سرزمینم.
این تارنما نتیجه کنکاشهای ریزبینانه ای است به مکانهای که اصلا دیده نشده اند و یا کمتر درباره آنها صحبت و نوشته شده است. می خواستم کلیه مطالب جمع آوری شده را در سایت قرار دهم اما وقت ندارم، روز و شب من هم 24 ساعت است، شوربختانه!!
مطالب سفرنویس به مرور زمان (به صورت ریزبینانه) تکمیل خواهد شد و در حال حاضر شاید مکانی جهت معرفی آثار کلی یک شهر ، لیست شده باشد.