تورهای سفرنویس

tour-image

عضویت در سفرنویس

register-image
register-image

تور توپخانه مبارکه 1 هم قدم با معماران معاصر

تور توپخانه مبارکه؛ هم قدم با معماران معاصر
تور توپخانه

به بهانه سال روز جاودانگی، استاد هوشنگ سیحون در میدان توپخانه مبارکه قدم می زنیم و ضمن بازدید از عمارتهای پیرامون این میدان با شاه کارها و معمارانی هم چون؛ عبدالعزیز فرمانفرمائیان، مارکار گالستیانس، قلیچ باقلیان، نیکلای مارکوف، وارطان هوانسیان، گابریل گورکیان، علی صادق و  … آشنا می شویم.
این برنامه با همکاری مشترک #تهران_پلاک_به_پلاک و سفرنویس برگزار و عمارتهایی همچون بانک سپه استاد سیحون، دارالفنون مارکوف، بانک هوانسیان، موزه پست نیکلای، ساختمان شهربانی سابق در میدان مشق گورکیان، سردر باغ ملی جعفرخان و … را بازدید می کنیم.

کاخ شهربانی
کاخ شهربانی

تاریخ برنامه: چهارشنبه 1397/03/09 زمان برگزاری: 8.15 صبح الی 13
ظرفیت؛ 20 نفر (اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام می کنند)
ظرفیت تکمیل شد.
نحوه برگزاری: حضور در سایت توسط همسفران
هزینه برنامه: 36 هزار تومان
جهت احترام به سایر علاقه مندان، در صورت قطعی بودن حضور در برنامه و آگاهی از شرایط انصراف از تور پس از واریز وجه به شماره کارت زیر، نسبت به تکمیل فرم و ثبت نام اقدام فرمائید.

6221-0612-0424-5783 شهریار شهریاری

به علت تکمیل ظرفیت و علی رغم میل باطنی ام سعادت همراهی و همسفر شدن با شما را ندارم. جهت عضویت در تارنمای سفرنویس و آگاهی از برنامه های آتی این تور در قسمت عضویت ثبت نام، تا نام شما در فهرست اعلام برنامه های آتی قرار گیرد. احتمال کنسلی افراد ثبت نامی وجود دارد، جهت قرار گرفتن در لیست انتظار پیامکی با عنوان رزرو توپخانه به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۰۹۳۵۲۴۳۵۵۶۴ ارسال فرمائید.

شماره تماس؛ 51231030 – 021 شهرام شهریار (۸ صبح تا ۱۷ عصر)

1445443445_telegram کانال خبری تارنمای سفرنویس
کانال اعلام تورهای سفرنویس

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>