عضویت در سفرنویس

register-image

تورهای سفرنویس

tour-image

آمار سفرنویس

counter-image
3350 سفر
175400 همسفر

تور باشگاه آرارات *

تور باشگاه آرارات، (شاهکار رُستُم وسکانیان) با حضور در کلیسا (مادور) صلیب مقدس، بازدید از مجموعه ورزشی آرارات و … با حضور راهنمای تخصصی جامعه ارامنه ایران و همچنین کارشناس تخصصی معماری
و پذیرایی ویژه، در کافه اختصاصی آرارات
پیرو سلسله برنامه های معماری و بازدید از مجموعه های ورزشی (آزادی، امجدیه، تختی و …) این بار از یکی دیگر از میراثهای معماری مدرن شهر تهران، بازدید خواهیم کرد.
تاریخ برنامه: پنجشنبه 1399/11/30 زمان برگزاری: 9.30 صبح الی 12.30 ظهر
ظرفیت : 30 نفر (اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام می کنند)
ظرفیت تکمیل شد.

در حال حاضر، ظرفیت این برنامه تکمیل شده است، برای قرار گرفتن در لیست انتظار پیامکی با عنوان رزرو آرارات به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۰۹۳۵۲۴۳۵۵۶۴ ارسال (یا واتسپ) فرمائید. جهت عضویت در تارنمای سفرنویس و آگاهی از برنامه های آتی این تور در قسمت عضویت ثبت، تا نام شما در فهرست اعلام برنامه های آتی قرار گیرد.

تور باشگاه آرارات
تور باشگاه آرارات
باشگاه آرارات ارامنه تهران
باشگاه آرارات ارامنه تهران
کافه ارامنه باشگاه آرارات
کافه ارامنه باشگاه آرارات
تور مجموعه آرارات و کلیسای صلیب مقدس
تور مجموعه آرارات و کلیسای صلیب مقدس

محل شروع تور؛ درب غربی مجموعه ورزشی آرارات
هزینه برنامه :
65 هزار تومان
جهت احترام به سایر علاقه مندان، در صورت قطعی بودن حضور در برنامه و آگاهی از شرایط انصراف از تور پس از واریز وجه به شماره کارت زیر، نسبت به تکمیل فرم و ثبت نام اقدام فرمائید.

6221-0612-0424-5783 شهریار شهریاری

این تور برای اولین بار در تهران و ایران، توسط تارنمای سفرنویس با همکاری مشترک #تهران_پلاک_به_پلاک، باشگاه آرارات و شورای خلیفه گری ارامنه تهران برگزار شده و این برنامه تکرار تورهای پیشین است.
شماره تماس؛ 96021536-021 شهرام شهریار (۸ صبح تا ۱۷ عصر)

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>