تورهای سفرنویس

tour-image

عضویت در سفرنویس

register-image
register-image

پرسه در لاله زار به یاد روز ملی سینما

در شهریور سال 1392 به‌مناسبت روز سینما، گزارشی نوشتیم با نامِ؛ تنها گورستان سینمای جهان کجاست؟ به همین بهانه روایتِ متفاوتی خواهیم داشت از این گورستان، با حضور نویسنده؛ کتاب سینماهای تهران و داستان سینماهای این گذر را برای شما بازگو خواهیم کرد. در برنامه گورستان سینما، آقای داود قهردار عکاس، نویسنده و پژوهشگر تاریخچه سینماهای تهران، از قاجار تا امروز با ما همراه خواهند بود.
به مناسبت روز ملی سینما در تور لاله‌زار گردی از خانه‌باغ اتحادیه (خانه صدراعظم امین‌السلطان)، لوکیشن سریال دایی‌جان ناپلئون ، خانه حاکم تهران (علاءالدوله)، تئاتر دهقان و … بازدید خواهیم کرد و روایتی متفاوت از  کافه‌ها، سینماها، تئاترها و … خیابان لاله‌زار را با شما در میان خواهیم گذاشت.
تاریخ برنامه : جمعه 1402/06/31 زمان برگزاری: 8.30 صبح
ظرفیت : 30 نفر (اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام می کنند)
ظرفیت تکمیل شد.

در حال حاضر، ظرفیت این برنامه تکمیل شده است (اما به زودی تکرار خواهد شد) برای قرار گرفتن در لیست انتظار پیامکی با عنوان؛ رزرو لاله زار به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۰۹۳۵۲۴۳۵۵۶۴ ارسال (یا واتسپ) کنید. جهت عضویت در تارنمای سفرنویس و آگاهی از برنامه های آتی قسمت عضویت را تکمیل کنید.

پرسه در لاله زار به یاد روز ملی سینما

تور بازدید از خانه اتحادیه و پرسه در خیابان لاله زار
تور بازدید از خانه اتحادیه و پرسه در خیابان لاله زار و سینماهای لاله زار
تور بازدید از خانه اتحادیه و پرسه در خیابان لاله زار
تور بازدید از خانه اتحادیه و پرسه در خیابان لاله زار و بازدید از سینماهای لاله زار

نحوه برگزاری: پرسه در خیابان لاله زار
هزینه برنامه : 360 هزار تومان
جهت احترام به سایر علاقه مندان، در صورت آگاهی و قبولِ شرایط انصراف از تور و مرامنامه سفرنویس پس از واریز وجه به شماره کارت زیر، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام فرمائید.

5859-8310-4181-5019 سجاد عسگری

تور خیابان لاله‌زار و بازدید از خانه اتحادیه و گورستان سینما در تهران و ایران برای اولین بار در سال‌های گذشته توسط سفرنویس برگزار شده است و این برنامه تکرار برنامه‌های پیشین است ©️ و مالکیت معنوی این محتوا و تور نوشته شده، متعلق به سفرنویس است. 245
021-96021536☎️ (ساعت پاسخگویی تلفن 7 صبح الی 15)

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

  1. رضا رحماني

    عالي و منتظر جواب شما براي بازديد در ارديبهشت ١٤٠٠ هستم با تشكر

    شهریار؛ به امید دیدار و سعادت همسفر شدن با شما به زودی

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>