تورهای سفرنویس

tour-image

عضویت در سفرنویس

register-image
register-image

تور گردشگری ادبی

به بهانه روز شعر و ادب پارسی از خانه ادبا و شاعران این سرزمین، چون؛ هوشنگ ابتهاج (ه الف سایه)، پروین اعتصامی، مهدی اخوان ثالث، سیمین دانشور و جلال آل احمد بازدید خواهیم کرد. در این برنامه استاد علیرضا زمانی، مستند نگار، تهران پژوه و نویسنده همراه و روایت گر ما خواهند بود.
این تور پیرامونی نیست و از داخل عمارت ها بازدید خواهیم داشت.

تور گردشگری ادبی
تور گردشگری ادبی

تاریخ برنامه: صبح پنجشنبه 1397/06/22 زمان برگزاری: 7.45 صبح الی 13 ظهر
ظرفیت : 38 نفر (اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام می کنند)
ظرفیت تکمیل شد
خدمات: تیم سرپرستی و راهنمایان روایتگر، وسیله نقلیه در اختیار، بسته پذیرایی، پرداخت ورودی ها و …
محل شروع تور؛
چهارراه سرچشمه
هزینه برنامه :
55 هزار تومان
جهت احترام به سایر علاقه مندان، در صورت قطعی بودن حضور در برنامه و آگاهی از شرایط انصراف از تور پس از واریز وجه به شماره کارت زیر، نسبت به تکمیل فرم و ثبت نام اقدام فرمائید.

6221-0612-0424-5783 شهریار شهریاری

به علت تکمیل ظرفیت و علی رغم میل باطنی ام سعادت همراهی و همسفر شدن با شما را ندارم. جهت عضویت در تارنمای سفرنویس و آگاهی از برنامه های آتی این تور در قسمت عضویت ثبت، تا نام شما در فهرست اعلام برنامه های آتی قرار گیرد. احتمال کنسلی افراد ثبت نامی وجود دارد، جهت قرار گرفتن در لیست انتظار پیامکی با عنوان رزرو گردشگری ادبی به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۰۹۳۵۲۴۳۵۵۶۴ ارسال فرمائید.

شماره تماس؛ 09352435564 شهرام شهریار (۸ صبح تا ۱۷ عصر)
این تور برای اولین بار در تهران و ایران، توسط تارنمای سفرنویس برگزار می شود، لازم به ذکر است، ایده گردشگری ادبی در سال 1390 توسط آقای نورآقایی مطرح شد.
1445443445_telegram کانال خبری تارنمای سفرنویس
کانال اعلام تورهای سفرنویس

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

  1. با سلام و خسته نباشید?
    من اصولا حوصله تور رو ندارم ولی لذت میبرم از تورهایی که برا تهران گردی می ذارید. من اکثر جاهای تاریخی و دیدنی تهران رو رفتم همیشه هم قبلش راجع به جایی که می خوام برم از سایت های خوبی مثل سفرنویس کلی اطلاعات جمع می کنم و دست پر میرم (دیروز خونه ی سیمین و جلال بودم☺️☺️). در ضمن پیگیر صفحات مجازیتون هستم تا اگر جایی جدید بود حتما به لیستم اضافه کنم و برم

    شهریار: سلام و سپاس از محبت و مهر شما، سفرهایتان بی خطر

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>