تورهای سفرنویس

tour-image

عضویت در سفرنویس

register-image
register-image

تور محرم گردی در تهران قدیم (1) *

بازدید از تکایا، حسینه ها و هیات های دوران قاجار شهر طهران؛ (حسینه سادات اخوی، تکیه رضاقلی خان، حسینه کربلایی ها، تکیه درخونگاه، مسجد اردبیلی ها و …) و آشنایی با مراسم های ویژه ایام محرم در دوران قاجار همچون نخل برداری، علم کشی و …
با حضور و روایت گری استاد نصرالله حدادی، تهران پژوه و مستندنگار
ظرفیت: 25 نفر (اولويت با دوستانی است که زودتر ثبت نام می کنند)

ظرفیت تکمیل شد.

در حال حاضر، ظرفیت این برنامه تکمیل شده است، برای قرار گرفتن در لیست انتظار پیامکی با عنوان رزرو محرم تهران قدیم به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۰۹۳۵۲۴۳۵۵۶۴ ارسال (یا واتسپ) فرمائید. جهت عضویت در تارنمای سفرنویس و آگاهی از برنامه های آتی این تور در قسمت عضویت ثبت، تا نام شما در فهرست اعلام برنامه های آتی قرار گیرد.

تور محرم گردی در تهران قدیم
تور محرم گردی در تهران قدیم
حسینیه سادات اخوی
حسینیه سادات اخوی
مسجد اردبیلی ها
مسجد اردبیلی ها

تاریخ گشت: پنجشنبه 1401/05/13 زمان برگزاری: 8 صبح الی 13 ظهر
نحوه اجرا: حضور در محل توسط مسافران و به صورت پرسه زنی در بافت تاریخی تهران (برخی از مسیرها با وسیله نقلیه توریستی محلی طی خواهد شد)

با توجه به برگزاری برنامه در ایام سوگواری محرم، علاقه مندان به شرکت در این برنامه، آمادگی حضور در مسیرهای پر ازدحام  را داشته باشند و نوع پوشش به ویژه برای بانوان محترم، متناسب با این ایام انتخاب شود.

هزینه برنامه: 205 هزار تومان
جهت احترام به سایر علاقه مندان، در صورت قطعی بودن حضور در برنامه و آگاهی از شرایط انصراف از تور پس از واریز وجه به شماره کارت زیر، نسبت به تکمیل فرم و ثبت نام اقدام فرمائید.

6221-0612-0424-5783 شهریار شهریاری

این تور برای اولین بار در تهران و ایران، توسط تارنمای سفرنویس در سالهای گذشته برگزار و این تکرار برنامه های پیشین است و ©️ مالکیت معنوی این محتوا و تور نوشته شده ، متعلق به سفرنویس است.
021-96021536☎️  (ساعت پاسخگویی تلفن 7 صبح الی 15)

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>