تورهای سفرنویس

tour-image

عضویت در سفرنویس

register-image
register-image

تور از تار و پود ، تا تخته سیاه

در تورِ تار و پود، تا تخته سیاه ، به همراه کارشناسان اهل فن، از موزه مولانایِ فرشِ ایران (موزه استاد رسام عرب‌زاده) و همچنین گنجینه صد سال مکتب و مدرسه ایران (موزه سروش) بازدید خواهیم کرد.

موزه‌های فوق‌الذکر در روزهای پایانی هفته بسته است و با هماهنگی‌های انجام‌شده ، پنجشنبه به صورت اختصاصی، میزبان همسفرانِ سفرنویس هستند.

دنیایی از هزار رج و هزار رنگ … دنیایی از طرح و نقشه … در پس هر تخته سیاه، دنیایی از حرف و کلمه … و تو چه می‌دانی از رازهای نهفته در هر چله و دفتر و کتاب. تلاش می‌کنیم در برنامه تورِ رنگارنگ تار و پود، تا تخته سیاه ، روایتی نو داشته باشیم از هنر فرش تا هنر تعلیم و تربیت … روایت داستانها و حکایتهای نهان و آشکار و خاطرات سیاه و رنگی …
تاریخ برنامه: پنجشنبه 14030/03/17 زمان برگزاری: 9 صبح الی 12.30 بعداز ظهر
ظرفیت: 25 نفر (اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام می کنند)
ظرفیت تکمیل شد.

در حال حاضر، ظرفیت این برنامه تکمیل شده است (اما به زودی تکرار یا احتمال افزایش ظرفیت، خواهیم داشت) برای قرار گرفتن در لیست انتظار پیامکی با عنوان؛ رزرو تخته سیاه به همراه نام و نام‌خانوادگی خود به شماره ۰۹۳۵۲۴۳۵۵۶۴ ارسال کنید. جهت عضویت در تارنمای سفرنویس و آگاهی از برنامه‌های آتی قسمت عضویت را تکمیل کنید.

تور از تار و پود ، تا تخته سیاه
تور از تار و پود ، تا تخته سیاه
تور از تار و پود ، تا تخته سیاه
تور از تار و پود ، تا تخته سیاه
تور از تار و پود ، تا تخته سیاه
تور از تار و پود ، تا تخته سیاه

محل شروع: بازدید از دو موزه کمتر دیده شده در محله پاسداران تهران
خدمات برگزاری؛ تیم سرپرستی و راهنمای گردشگری متخصص ، حضور و همراهی مدیران و کارشناس ارشد موزه سروش و موزه رسام عرب زاده ، پرداخت ورودی موزها ، پذیرایی و …
هزینه برنامه : 385 هزار تومان
جهت احترام به سایر علاقه مندان، در صورت آگاهی و قبولِ شرایط انصراف از تور و مرامنامه سفرنویس پس از واریز وجه به شماره کارت زیر، نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام فرمائید.

6221-0612-0424-5783 شهریار شهریاری

تور از تار و پود ، تا تخته سیاه برای اولین بار توسط سفرنویس و پیرو تورهای موزه فرش و تور کارگاه مرمت فرش برگزار می‌شود ©️ و مالکیت معنوی این محتوا و تور نوشته شده ، متعلق به سفرنویس است.
021-96021536☎️ (ساعت پاسخگویی تلفن 7 صبح الی 15) 405

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>