تورهای سفرنویس

tour-image

عضویت در سفرنویس

register-image
register-image

تور عکاسی خانه اتحادیه (دایی جان ناپلئون)

بر آن شدیم، نگاهی نو داشته باشیم به عمارتهای تاریخی تهران و عمارت های شهر را با حضور اساتید و عکاسان، در قاب دوربینهای خود ثبت کنیم. استاد افشین رازی در (تور یک عمارت، یک عکاس) این هفته ما را همراهی خواهند کرد تا نگاره های جدید خود را از شهر تهران و بازدید از خانه باغ اتحادیه، لوکیشن سریال دایی جان ناپلئون ثبت کنیم.

تور خیابان لاله زار و بازدید از خانه اتحادیه تکرار می شود، برای آگاهی از تور بعدی اینجا را کلیک کنید.

ظرفیت : 35 نفر (اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام می کنند) ظرفیت تکمیل شد.

در حال حاضر، ظرفیت این برنامه تکمیل شده است، برای قرار گرفتن در لیست انتظار پیامکی با عنوان رزرو عکاسی اتحادیه به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۰۹۳۵۲۴۳۵۵۶۴ ارسال فرمائید. جهت عضویت در تارنمای سفرنویس و آگاهی از برنامه های آتی این تور در قسمت عضویت ثبت، تا نام شما در فهرست اعلام برنامه های آتی قرار گیرد.

تور یک عمارت، یک عکاس؛ خانه اتحادیه (دایی جان ناپلئون)
تور یک عمارت، یک عکاس؛ خانه اتحادیه (دایی جان ناپلئون)
خانه اتحادیه (لوکیشن سریال دایی جان ناپلئون)
خانه اتحادیه (لوکیشن سریال دایی جان ناپلئون)
خانه باغ اتحادیه (صدرالعظم امین السلطان)
خانه باغ اتحادیه (صدرالعظم امین السلطان)

تاریخ برنامه : پنجشنبه 1399/06/27 زمان برگزاری: 7.45 صبح الی 11 ظهر
نحوه برگزاری: حضور در عمارت توسط همسفران
هزینه برنامه : 52 هزار تومان
راهنما و سرپرست برنامه؛ سجاد عسگری
جهت احترام به سایر علاقه مندان، در صورت قطعی بودن حضور در برنامه و آگاهی از شرایط انصراف از تور پس از واریز وجه به شماره کارت زیر، نسبت به تکمیل فرم و ثبت نام اقدام فرمائید.

۶۲۲۱-۰۶۱۲-۰۴۲۴-۵۷۸۳ شهریار شهریاری

تور خیابان لاله زار در تهران و ایران برای اولین بار در سالهای گذشته توسط سفرنویس برگزار شده است و این برنامه تکرار برنامه های پیشین است ©️ و مالکیت معنوی این محتوا و تور نوشته شده ، متعلق به سفرنویس است.
021-96021536☎️ (ساعت پاسخگویی تلفن 7 صبح الی 15)

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

  1. سلام،هربارکه ما خواستیم، درتور های شما شرکت کنیم، با عبارت ظرفیت تکمیل شد روبرو شدیم خسته شدیم، بهتراست این تورها رو با یده خاص ازطریق واتس آپ انجام دهید وسایت خودراهم تعطیل کنید.

    شهریار: سلام بر شما، من و همکارانم سعادت دیدار و همسفری با شما را نداریم، سفرنویس در تمامی شبکه های اجتماعی مثل واتس آپ، اینستاگرام ، تلگرام، فیسبوک و … فعال است و در تمامی این شبکه ها اطلاع رسانی انجام می شود. امیدوارم به زودی سعادت دیدار و همسفری با شما را داشته باشم

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>