تورهای سفرنویس

tour-image

عضویت در سفرنویس

register-image
register-image

تور حمام گردی بانوان

در برنامه حمام گردی، در یک حمام قاجاری، که به دلیل حضور شما قُرق شده است تجربه کیسه و لیف کشی را با آخرین نسل دلاکان شهر تجربه خواهیم کرد و شما را با فرهنگ عامه و آیین های استحمام آشنا می کنیم و آداب و سنن استحمام و داستانها، روایتها و ضرب المثل های گرمابه را با شما در میان خواهیم گذاشت.

تور تجربه حمام گردی تکرار می شود، برای آگاهی از تور بعدی اینجا را کلیک کنید.

ظرفیت: 30 نفر (اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام می کنند)
ظرفیت تکمیل شد.

در حال حاضر، ظرفیت این برنامه تکمیل شده است (اما به زودی تکرار خواهد شد) برای قرار گرفتن در لیست انتظار پیامکی با عنوان رزرو حمام گردی به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۰۹۳۵۲۴۳۵۵۶۴ ارسال (یا واتسپ) کنید. جهت عضویت در تارنمای سفرنویس و آگاهی از برنامه های آتی قسمت عضویت را تکمیل کنید.

تور حمام گردی ویژه بانوان
تور حمام گردی ویژه بانوان
تجربه کیسه، لیف، سنگ پا و …

تاریخ اجرای برنامه: یکشنبه 1398/12/04 ساعت اجرا؛ 15.20 عصر
نقطه آغاز برنامه: میدان امام خمینی (توپخانه)، ابتدای خیابان باب همایون
خدمات: کارشناس و راهنمای تخصصی، پذیرایی آش و چای، خدمات دلاکی (کیسه و لیف کشی و … )، حضور ماساژور حرفه ای و …

هزینه برنامه: 72 هزار تومان

هزینه های حضور کارشناس، قرق کردن حمام، حضور حمام دار، دلاک و کیسه کش، پذیرایی، حضور راهنمای تخصصی، ورودی ها، نقشه و پلان معماری، هزینه حمام و خدمات دلاکی و کیسه کشی و … توسط برگزار گننده (سفرنویس) پرداخت می شود.

جهت احترام به سایر علاقه مندان، در صورت قطعی بودن حضور در برنامه و آگاهی از شرایط انصراف از تور پس از واریز وجه به شماره کارت زیر، نسبت به تکمیل فرم و ثبت نام اقدام فرمائید.

6221-0612-0424-5783 شهریار شهریاری

لطفا وسایل استحمام شخصی خود را در صورت نیار همراه داشته باشید، در غیر این صورت می توانید، بسته های کیسه، لیف، لنگ، سفیدآب، حوله های یکبار مصرف و … در حمام به صورت تک یا کامل خریداری و استفاده کنید.
این تور برای اولین بار در تهران و ایران، توسط تارنمای سفرنویس در سالهای گذشته برگزار و این تکرار برنامه های پیشین است و ©️ مالکیت معنوی این محتوا و تور نوشته شده ، متعلق به سفرنویس است.
021-96021536☎️  (ساعت پاسخگویی تلفن 7 صبح الی 15)

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>