عضویت در سفرنویس

register-image

تورهای سفرنویس

tour-image

آمار سفرنویس

counter-image
2905 سفر
125400 همسفر

افتتاح خانه اتحادیه (لوکیشن دایی جان ناپلئون)

خانه اتحادیه در روز 14 مهر 1398 هم زمان با روز تهران با حضور برخی از مدیران شهری و … افتتاح خواهد شد، طبق اخبار واصله این افتتاح بدون حضور عوامل سریال دایی جان ناپلئون در تهران برگزار خواهد شد.

افتتاح خانه اتحادیه (لوکیشن دایی جان ناپلئون)
افتتاح خانه اتحادیه (لوکیشن دایی جان ناپلئون)

در این مراسم، آقای پیروز حناچی، احمد مسجد جامعی، محمد بهشتی، محسن هاشمی و … حضور دارند، به احتمال فراوان از برخی از اساتید تهران شناسی چون؛ استاد عبدالله انوار، استاد ناصر تکمیل همایون و … بار حضور دعوت خواهد شد. شهرداری تهران در فکر دعوت از برخی از سفرا و رایزن های فرهنگی شهرهای خواهر خوانده با تهران است.

خانه اتحادیه (لوکیشن سریال دایی جان ناپلئون)
خانه اتحادیه (لوکیشن سریال دایی جان ناپلئون)

لازم به ذکر است ، این خانه لوکیشن سریال معروف «دایی جان ناپلئون» ساخته استاد ناصر تقوایی است و بیشتر شهروندان و ایرانیان این خانه را به نام خانه دایی جان ناپلئون می شناسند و  شوربختانه طبق اخبار واصله، هیچ کدام از عوامل این سریال در روز افتتاح دعوت به عمل نیامده است.
ته نویس اول) امیدوارم با نوشتن این خبر، تکذیبه منتشر و از عوامل سریال دعوت شود و من دروغگو شناخته شوم، تلنگر می زنیم شاید، جواب بگیریم و کسانی که می خواهیم دعوت شوند.
ته نویس دوم) امیدورام همه کسانی که برای ماندن این خانه در سال های گذشته تلاش کردند، در روز افتتاح حضور داشته باشند.
ته نویس سوم) امیدوارم حتی از عمو صفر نگهبان 40 ساله این خانه هم دعوت شود، تا در مراسم باشد.
ته نویس چهارم) یاد یکی از نوشته هایم در سال های گذشته افتادم، خواندنش خالی از لطف نیست؛ جشن اختتامیه سریال جان ناپلئون بدون توپ و تانک در خانه اتحادیه

گزارش جشن سریال دایی جان ناپلئون در روزنامه اطلاعات
گزارش جشن سریال دایی جان ناپلئون در روزنامه اطلاعات

ته نویس پنجم) ما به امید ، زنده ایم ….. و امیدواریم اینجا ایران شود
ته نویس آخر) اطلاعات بیشتر درباره خانه باغ اتحادیه را در اینجا بخوانید.
ته نویس مورخ 31 مهر 98) آقای مسجد جامعی در گفتگو با همشهری؛ باز هم ترسید از نام سریال استفاده کند و تاکید کرد که از آقای ناصر تقوایی دعوت نمی کنیم و مدعی شد در هفته تهران به موضوع بازشناسی هویت تهران می پردازیم، تاریخ این گفتگوی شما را ذهن به یادگار نگه می دارد و به فراموش نخواهد کرد شما و مشاورانتان اصلا و ابدا به فکر هویت تهران نیستید و تنها چیزی که برای شما اهمیت ندارد، خاطره جمعی شهروندان تهرانی است. گفتگوی مسجد جامعی با روزنامه همشهری .
1445443445_telegram کانال خبری تارنمای سفرنویس
کانال اعلام تورهای سفرنویس

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

  1. رضوان کبیری

    پانوشت های شما بیشتر از متن اصلی حرف دل ما بود انشاله یکروزی اینجا ایران شود و احترامی که برای خاندان محترم اتحادیه قائل هستیم ولی همچنان ما به شوق دایی جان ناپلئون به دیدار این بنا میرویم روح همه عزیزانی که در این سریال نقش آفرینی میکردند شاد باز هم از اطلاعاتتون ممنون

    شهریار؛ سپاس از اینکه هستید

  2. آیا این بنا بالاخره بازگشایی شد؟

    شهریار: سلام بر شما، به صورت رسمی ، هنوز خیر

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>