تورهای سفرنویس

tour-image

عضویت در سفرنویس

register-image
register-image

تور محرم گردی در تهران قدیم (1)

بازدید از تکایا، حسینه ها و هیات های دوران قاجار شهر طهران؛ (حسینه سادات اخوی، تکیه رضاقلی خان، مسجد شیخ عبدالحسین، حسینه کربلایی ها، تکیه درخونگاه، حسینه اردبیلی ها و …) و آشنایی با مراسم های ویژه ایام محرم در دوران قاجار همچون نخل برداری، علم کشی و … با حضور و روایت گری استاد نصرالله حدادی، تهران پژوه و مستندنگار

تور محرم گردی تکرار می شود، برای آگاهی از تور بعدی اینجا را کلیک کنید.

ظرفیت: 35 نفر (اولويت با دوستانی است که زودتر ثبت نام می کنند)
ظرفیت تکمیل شد.

در حال حاضر، ظرفیت این برنامه تکمیل شده است (اما به زودی تکرار خواهد شد) برای قرار گرفتن در لیست انتظار پیامکی با عنوان رزرو محرم گردی به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۰۹۳۵۲۴۳۵۵۶۴ ارسال (یا واتسپ) کنید. جهت عضویت در تارنمای سفرنویس و آگاهی از برنامه های آتی قسمت عضویت را تکمیل کنید.

محرم گردی در طهران قدیم
تور محرم گردی در طهران قدیم

تاریخ گشت: پنجشنبه 1398/06/14 زمان برگزاری: 8 صبح الی 13 ظهر
نحوه اجرا: حضور در محل توسط مسافران و به صورت پرسه زنی در بافت تاریخی تهران (و برخی از مسیرها با وسیله نقلیه توریستی در اختیار)
هزینه برنامه: 55 هزار تومان
جهت احترام به سایر علاقه مندان، در صورت قطعی بودن حضور در برنامه و آگاهی از شرایط انصراف از تور پس از واریز وجه به شماره کارت زیر، نسبت به تکمیل فرم و ثبت نام اقدام فرمائید.

6221-0612-0424-5783 شهریار شهریاری

این تور برای اولین بار در تهران و ایران، توسط تارنمای سفرنویس در سالهای گذشته برگزار و این تکرار برنامه های پیشین است و ©️ مالکیت معنوی این محتوا و تور نوشته شده ، متعلق به سفرنویس است.
021-96021536☎️  (ساعت پاسخگویی تلفن 7 صبح الی 15)

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

  1. نرگشس روحانی

    سلام نمیشد این تور سه شنبه اجرات میشد اخه ما کارمندیم میشه دیر تر میشد کارت میزدم بعد خودمو میرساندم

    شهریار: سلام بر شما، انشاالله سالهای بعد، به شرط حیات

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>