تورهای سفرنویس

tour-image

عضویت در سفرنویس

register-image
register-image

تور عدل مظفر

تور عدل مظفر
تور عدل مظفر

تور عدل مظفر؛ در آستانه سالروز گشایش اولین دوره مجلس شورای اسلامی به همراه بازدید از صحن قدیمی مجلس (دارالشورای ایران)، موزه هنرهای ملی (حوضخانه باغ نگارستان)، موزه و مرکز اسناد مجلس، خانه موزه مدرس و …

تور بازدید از عدل مظفر تکرار می شود، برای آگاهی از تور بعدی اینجا را کلیک کنید.

تاریخ برنامه: دوشنبه 1397/02/31 زمان برگزاری: 8.30 صبح الی 13 ظهر
ظرفیت؛ 35 نفر (اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام می کنند)
ظرفیت برنامه تکمیل شد.

در حال حاضر، ظرفیت این برنامه تکمیل شده است (اما به زودی تکرار خواهد شد) برای قرار گرفتن در لیست انتظار پیامکی با عنوان رزرو عدل مظفر به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۰۹۳۵۲۴۳۵۵۶۴ ارسال (یا واتسپ) کنید. جهت عضویت در تارنمای سفرنویس و آگاهی از برنامه های آتی قسمت عضویت را تکمیل کنید.

نحوه برگزاری: حضور در محل برگزاری توسط همسفران
نقطه آغاز برنامه: شمال شرقی میدان بهارستان

صحن مجلس شورای ملی بهارستان
صحن مجلس شورای ملی بهارستان

هزینه برنامه: 36 هزار تومان
جهت احترام به سایر علاقه مندان، در صورت قطعی بودن حضور در برنامه و آگاهی از شرایط انصراف از تور پس از واریز وجه به شماره کارت زیر، نسبت به تکمیل فرم و ثبت نام اقدام فرمائید.

6221-0612-0424-5783 شهریار شهریاری

تور و بازدید از مجلس شورای ملی و عدل مظفر برای اولین بار در تهران و ایران توسط سفرنویس در سالهای گذشته برگزار شده است و این برنامه تکرار برنامه های گذشته است ©️ و مالکیت معنوی این محتوا و تور نوشته شده ، متعلق به سفرنویس است.
021-96021536☎️ (ساعت پاسخگویی تلفن 7 صبح الی 15)

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>