تورهای سفرنویس

tour-image

عضویت در سفرنویس

register-image
register-image

آغاز فصل دومِ؛ پرسه در رگ های تهران

خرسندیم که بعد از حدود دو سال می توانیم دوباره در شهر در کنار شما پرسه بزنیم. مجموعه پرسه در رگهای تهران از اواخر سال 1397 با ایده پردازی و اجرای گروه مطالعاتی تهران پلاک به پلاک و با همکاری سفرنویس آغاز شد، این مجموعه براساس شناخت شهر به روش الگوی ؛ “پرسه زن” والتر بنیامین طراحی شده بود.

آغاز فصل دومِ؛ پرسه در رگ های تهران
آغاز فصل دومِ؛ پرسه در رگ های تهران

این پرسه ها تا اواخر سال 1398 و قبل از شروع روزگار کرونایی ادامه داشت و آخرین پرسه ما یعنی پرسه چهاردهم در محدوده خیابان تخت جمشید برگزار شد.
پرسه هایی که همان سال با مشارکت ستاد گردشگری شهرداری تهران، به نوعی دیگر با عنوان؛ پرسه در شهر انجام شد. و مجموعه های دیگری نیز با کپی برداری آن را به درست یا نادرست ادامه دادند.

از تاریخ 6 آبان ماه 1400 فصل دوم مجموعه پرسه در رگهای تهران آغاز خواهد شد که مطابق فصل اول از محدوده حصار طهماسبی شروع و با توجه به تاریخ توسعه شهر ادامه خواهد داشت. پرسه هایی کاملا متفاوت از فصل اول و مسیرهایی جدید برای پرسه زنی در شهری که دوستش داریم.
با ما همراه شوید

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>