عضویت در سفرنویس

register-image

تورهای سفرنویس

tour-image

آمار سفرنویس

counter-image
3350 سفر
175400 همسفر

طراحی از چهره جرم نیست – هادی حیدری – قالیباف

یک) چهل و پنج سال پیش، 21 خرداد 1355 به دنیا آمدم (یعنی دیروز) چهل و پنج سال زندگی پر از جریان های متفاوت گذشت، حالا امروز بهانه شد برای نوشتن درباره پدرِ باران، یعنی هادی حیدری
دو) بیست سال قبل ، یعنی سال 1380 اولین بلاگر بودم در حوزه خبر، البته خبر درباره کارتون و کاریکاتور ، در فضای بلاگ اسپات. اسم وبلاگ دنیای کارتون و کاریکاتور بود.

وبلاگ دنیای کارتون و کاریکاتور
وبلاگ دنیای کارتون و کاریکاتور

سه) هجده سال قبل در تیر ماه سال 1382 با پیشنهاد هادی حیدری، هادی تونز www.haditoons.com راه اندازی شد، هادی کارتونیست، پوریا عالمی طنز نویس و من هم خبرنویسِ هادی تونز شدم. اما این فعالیت کوتاه بود و هادی تونز فیلتر شد. کلا شرایط برای کارتونیستها و .. سخت بود، خیلی از دوستان مهاجرت کردند یا …! آن زمان تازه ازدواج کرده بودم، پس برای آرامش زندگی، با کاریکاتور و کشیدن و طراحی و … حتی با نام مستعار، خداحافظی کردم.
چهار) سالها گذشت، هادی از معدود کارتونیستهای سیاسی بود که ماند و قلم را روی زمین نگذاشت، اما در همین خرداد 1400 به خاطر طراحی چهره قالیباف، از او شکایت شد، تاکید می کنم، فقط طراحی رئال چهره ، حالا دوستان هادی با هشتک #طراحی_چهره_جرم_نیست کنار او هستند.

طراحی از چهره جرم نیست
طراحی از چهره جرم نیست

پنج) هنوز قالیباف و تفکرات قالیبافی زنده است، وگرنه یک اتوبان به نام او ثبت می شد، نه یک کوچه

کوچه قالیباف
کوچه قالیباف

شش) این سهم دیروز من از کوچه گردی بود در محله کرمان، و ثبت یک خاطره از گذشته و کارهایی که انجام می دادم، در سال روز تولدم.
به روزهای روشن امیدواریم

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>