تورهای سفرنویس

tour-image

عضویت در سفرنویس

register-image
register-image

فراخوان گرافیکی سفارت فرانسه و روزهای میراث فرهنگی اروپا

سفارت فرانسه در تهران، به مناسبت روزهای میراث فرهنگی و بازتاب معماری قرن بیستم (ثمره همکاری ایران و فرانسه) فراخوان مسابقه گرافیکی را اعلام کرده است ، فراخوانی با الهام از حافظیه شیراز اثر آندره گدار فرانسوی
فراخوان حاضر ویژه گرافیست‌های مقیم ایران است و به مناسبت روزهای میراث فرهنگی اروپا 27 و 28 شهریور 1400 برگزار می‌شود. این رویداد به بازتاب و گرامیداشت بناهای قرن بیستم، ثمره همکاری ایران و فرانسه در زمینه معماری می‌پردازد.
طرح گرافیکی صرفا و حتما باید با الهام از تصویر بنای حافظیه اثر آندره گُدار ، که روی سایت سفارت بارگذاری شده است ، طراحی و ارائه گردد.

فراخوان گرافیکی سفارت فرانسه و روزهای میراث فرهنگی اروپا
فراخوان گرافیکی سفارت فرانسه و روزهای میراث فرهنگی اروپا

بهترین اثر به عنوان پوستر رویداد در نظر گرفته و به سه هنرمند برگزیده توسط هیات داوران، طراحی و اجرای اثری دیگر از بنایی دیگر سفارش داده می‌شود.
دانشکده پزشکی دانشگاه تهران، اثر ماکسیم سیرو معمار فرانسوی
ایستگاه راه آهن شهر تبریز، اثر فرنان پوئیون معمار فرانسوی
و استادیوم امجدیه، اثر رولان دوبرول معمار فرانسوی
جوایز مادی این مسابقه عبارت است از؛ نفر اول 400 یورو و دو نفر  دیگر 300یورو برای هر نفر.

آندره گدار باستان شناس و معمار فرانسوی
آندره گدار باستان شناس و معمار فرانسوی

آثار برگزیده به صورت دیجیتال به نمایش در صفحه اینستاگرام سفارت فرانسه در ایران Lafranceeniran و همچنین در کتابچه ویژه آثار معماری مورد نظر رویداد به معرض عموم نمایش گذاشته خواهند شد. در صورت مساعد بودن شرایط سلامت و رفع بیماری کرونا، نمایشگاهی نیز از آثار برگزار خواهد شد.
برای شرکت در این رویداد لطفا به آیین‌نامه مسابقه مراجعه فرمایید. فرم ثبت نام را از اینجا دانلود کنید. و یا به آدرس سفارت فرانسه در ایران مراجعه کنید.
مهلت ارسال پرونده : 24 خرداد 1400

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>