عضویت در سفرنویس

register-image

تورهای سفرنویس

tour-image

آمار سفرنویس

counter-image
3350 سفر
175400 همسفر

روز نقشه خوانی و هدیه 10% تخفیف سفرنویس

روز 5 آوریل روز ملی نقشه خوانی در برخی از کشورهای اروپایی و آمریکایی است، نمی دانم آخرین نقشه ای که همراه خود داشتید، برای چند سال پیش است!؟ اصلا با توجه به GPS های گوشی همراه، آیا اصلا دیگر نیازی به نقشه هست؟

5 آوریل روز ملی نقشه خوانی
5 آوریل روز ملی نقشه خوانی

آیا این اتفاق برای شما افتاده در جایی باشید که گوشی آنتن ندهد؟ اینترنت ضعیف باشد؟ یا باطری گوشی شما تمام شده باشد؟ اصلا هنوز می توانیم نقشه خوانی کنیم؟ یا نسل ما در حال انقراض است؟ آیا کودکان ما، با اصول نقشه خوانی آشنا هستند؟

آیا نقشه خوانی هنوز یادمان هست
آیا نقشه خوانی هنوز یادمان هست

پیشنهاد ویژه ای برای تعطیلات آخر هفته کرونایی شما دارم، سعی کنید، بدون گوشی و با یک نقشه مسیر و مقصد خود را پیدا کنید، ماجراجویی جالبی است، اولین لذت کشف نامهای قدیمی مسیر شماست، چون نام اماکن، شهرها و خیابانهای کشور ما هر روز، به لطف مدیران و مرگشان در حال تغییر است، پس این لذت را از دست ندهید.

نقشه خوانی را به کودکان خود آموزش دهیم
نقشه خوانی را به کودکان خود آموزش دهیم

یک پیشنهاد ویژه دیگر هم دارم؛ کتاب اطلس ایران قدیم را با 10% تخفیف ویژه سفرنویس، خریداری و به دوستان خود هدیه دهید، این کتاب شامل 45 نقشه ایران از دوران قاجار، پهلوی و معاصر است، ارسال این کتاب به تمام نقاط ایران هم رایگان است.

کتاب؛ اطلس ایران قدیم
کتاب؛ اطلس ایران قدیم

عنوان کتاب؛ اطلس ایران قدیم
پدید آورنده؛ رضا شیرازیان
قیمت کتاب؛ 400 هزار تومان (با تخفیف سفرنویس 360 هزار تومان)
اگر علاقمند به خرید این کتاب برای خودتان یا هدیه دادن به دوستان هستید ، پس از واریز وجه به شماره کارت زیر، نسبت به تکمیل فرم اقدام  تا کتاب برای شما ارسال گردد.

6037-6974-9411-2052 رضا شیرازیان

خرید کتاب اطلس ایران قدیم

به امید روزی که نسل کسانی که با نقشه کار می کردند، منقرض نشود

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>