عضویت در سفرنویس

register-image

تورهای سفرنویس

tour-image

آمار سفرنویس

counter-image
2905 سفر
125400 همسفر

دستور تخریب خانه تاریخی شهید کهندانی

دقیقا در روز بازگشایی خانه اتحادیه به عنوان مشاهیر با توپ و موشک، دستور تخریب خانه خانه تاریخی واقع در خیابان شهید کهندانی صادر شد.
خانه تاریخی برادران شهید طاهریان واقع در خیابان خواجه نصرالدین طوسی، خیایان شهید محمدعلی مقدم، خیابان شهید رضا کهندانی، در روز بازگشایی خانه باغ اتحادیه تخریب شد.

دستور تخریب خانه تاریخی شهید کهندانی
دستور تخریب خانه تاریخی شهید کهندانی

حال پرسشی که مطرح می شود، آیا نگهداری و حفاظت از خانه های تاریخی اهمیت دارد! آیا خانه های شهدا ارزشمند هستند! آیا خانه تاریخی اتحادیه جای موشک، هواپیمای جنگی و تانک است! آیا حفظ میراث شهدا برای ما مهم است! آیا هزینه های راه اندازی باغ موزه دفاع مقدس مشخص شد! آیا در یک خانه تاریخی، که به عنوان لوکیشن فیلم برداری یکی از خاطره انگیزترین سریالهای ایران است، جای تانک است! آیا در خانه اتحادیه، تندیسی از مشاهیر هنر سینمایی مرتبط، کار شده بود! آیا این امکان نبود، که شهرداری این خانه را به عنوان خانه فرهنگ شهدا خریداری می کرد، نقش سازمان میراث فرهنگی در شناسایی و نگهداشت این اماکن تاریخی چیست! و آیا … این بام دو هوا
فردا بیشتر خواهم نوشت

1445443445_telegram کانال خبری تارنمای سفرنویس
کانال اعلام تورهای سفرنویس

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

 1. شما از حال خانواده آن شهدا چه خبر دارید. دو مادر داغ دیده که در دوران پیری هیچ حمایتی از آنها نمیشود و علاوه بر آن هزینه نگهداری آن خانه سرسام آور و کمر شکن است حتی به شهرداری و میراث فرهنگی چندین بار پیشنهاد داده شد تا با خریداری آن را تبدیل به مرکز فرهنگی کنند ولی حالا همه یاد این بنای فرسوده افتاده اند که هر آن ممکن بود روی سر ساکنینش خراب شود. وای بر ما که همه چیز را فدای سر زبان انداختن خود میکنیم آقایان اگر دلتان میسوخت سالها قبل که این بنا سرپا بود چرا هیچ اقدامی نکردید؟؟

  شهریار: سلام بر شما
  1) من هم مثل شما ، نگران حال خانواده ساکن در خانه بودم
  2) من هم مثل شما، از کم لطفی به این خانواده ها دلگیرم
  3) من هم مثل شما، از توجه نکردن به میراث سرزمینم ناراحتم
  4) من هم مثل شما، از مدیران نالایق، خشمگینم
  5) من هم مثل شما، به مردمی که به همه چیز بی تفاوت شده اند، گله مندم
  نوشتید که همه بشنوند و کمی فکر کنند، کمی فکر کنند که ما چه نوشته ایم
  همین

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>