عضویت در سفرنویس

register-image

تورهای سفرنویس

tour-image

آمار سفرنویس

counter-image
3350 سفر
175400 همسفر

مسابقه ترانه سرایی برای تهران

مسابقه ترانه‌سرایی با موضوع تهران برگزار می‌شود. «تهران دوستت دارم» عنوانی است که برای این جشنواره انتخاب‌ شده است. جشنواره بهترین ترانه‌های تهران با هدف بازشناسی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های شهر تهران با زبان شعر و ترانه برگزار می‌شود و تنها سروده‌هایی به بخش نهایی داوری راه خواهند یافت که موضوع اختصاصی «تهران دوستت دارم» را مورد توجه قرار داده باشند.

مسابقه ترانه سرایی با موضوع شهر تهران (تهران دوستت دارم)
مسابقه ترانه سرایی با موضوع شهر تهران (تهران دوستت دارم)

بنا بر اعلام، نخستین مسابقه ترانه تهران را هفته‌نامه تهران شهر وابسته به مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران برگزار می‌کند و تیمی متشکل از ترانه‌سرایان مطرح کار داوری آثار را بر عهده خواهند داشت. برگزیدگان این جشنواره طی مراسمی در پایان سال انتخاب‌ می‌شوند و جوایز خود را دریافت می‌کنند. همچنین صد ترانه از آثار برگزیده در کتابی با همین عنوان منتشر و هفت تا 10 اثر برگزیده در یک آلبوم موسیقی با همین عنوان و با صدای هنرمندان مطرح منتشر خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به نشانی اینترنتی Tehran.tarane94@gmail.com به همراه نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن و نشانی محل سکونت ارسال کنند. مهلت ارسال آثار دهم دی ماه 1394 است.

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>