تورهای سفرنویس

tour-image

عضویت در سفرنویس

register-image
register-image

تور حمام گردی ویژه بانوان مورخ 94/6/26

تور حمام گردی با یادآوری آداب و سنن استحمام و نگاهی به معماری گرمابه ها و گذر آن در زمان و تقدس حمام ها، از منظر ادیان برگزار می شود. در برنامه حمام گردی، ضمن بازدید از حمام های قاجاری شهر تهران، شما را با فرهنگ عامه و آیین های استحمام آشنا خواهیم کرد و در نهایت امر، یک حمام عمومی (قرق شده) را، با حضور آخرین نسل دلاکان شهر، تجربه خواهیم کرد.

از این عالم سه چیز را اختیار کردیم؛ یکی سماع، یکی فقاع و یکی حمام. مولانا

در تور حمام گردی ضمن پرسه زنی در بافت تاریخی عودلاجان و اماکن تاریخی آن از حمام های؛ باب همایون، نواب، کشوریه و گلستان بازدید خواهیم داشت و از پیرامون حمام های قوام الدوله، عماد الدوله و… گذر خواهیم کرد.
خدمات؛ پذیرایی میان وعده، حضور ماساژور و دلاکان باتجربه شهر در حمام تاریخی درجه یک و ممتاز باب همایون

تور تجربه حمام گردی تکرار می شود، برای آگاهی از تور بعدی اینجا را کلیک کنید.

بام حمام نواب
بام حمام نواب

تاریخ برنامه: پنجشنبه 1394/6/26 زمان برگزاری: 15 بعداز ظهر الی 20 شب
ظرفیت: 25 نفر (اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام می کنند)

در حال حاضر، ظرفیت این برنامه تکمیل شده است (اما به زودی تکرار خواهد شد) برای قرار گرفتن در لیست انتظار پیامکی با عنوان رزرو حمام گردی به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۰۹۳۵۲۴۳۵۵۶۴ ارسال (یا واتسپ) کنید. جهت عضویت در تارنمای سفرنویس و آگاهی از برنامه های آتی قسمت عضویت را تکمیل کنید.

هزینه برنامه: 35 هزار تومان (هزینه برنامه در محل دریافت می شود)

شماره تماس؛ 09352435564 شهرام شهریار
*جهت احترام به سایر علاقه مندان، در صورت قطعی بودن حضور در برنامه نسبت به تکمیل فرم و ثبت نام اقدام فرمائید.
ته نویس) آقایان می توانند برای ثبت نام به این لینک مراجعه کنند.

این تور برای اولین بار در تهران و ایران، توسط تارنمای سفرنویس در سالهای گذشته برگزار و این تکرار برنامه های پیشین است و ©️ مالکیت معنوی این محتوا و تور نوشته شده ، متعلق به سفرنویس است.
021-96021536☎️  (ساعت پاسخگویی تلفن 7 صبح الی 15)

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

 1. سلام خدمت شما دوست عزيز
  من در سايت شما ثبت نام كردم براي حضور در تورهاي عالي شما ولي هيچگونه sms و يا ايميلي از شما دريافت نكردم حتي چند ماه پيش تماس گرفتم فرموديد هروقت تور جديد گداشتين خبر ميكنين متاسفانه خبري از جانب شما نشد و من زماني متوجه شدم كه تورهاي شما برگزار شده بود خواهشا از زمان تورهاي خود منو خبردار كنيد بسيار ممنونم.

  شهریار؛ سلام بر شما
  دوست عزیز به احتمال فراوان شما تلفن همراه خود را برای اعلام پیامکهای تبلیغاتی مسدود کرده اید، به همین شوند (دلیل) پیامهای اعلام تور برای شما ارسال نمی شود. و سعادت همراهی و همسفری شما برای حقیر هم مهیا نشده
  ما به شما پیشنهاد می کنیم که تلگرام خود را به روز رسانی کنید و در گروه تلگرام ما عضو شوید.
  https://telegram.me/toursafarnevis

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>