عضویت در سفرنویس

register-image

تورهای سفرنویس

tour-image

آمار سفرنویس

counter-image
3350 سفر
175400 همسفر

فیلم مستند دارالفنون

فلیم مستند دارالفنون که توسط حمید مجتهدی بیدآبادی است و یکی از مجموعه های “مستند ایران” است، در شبکه یک سیما پخش خواهد شد، به گفته حمید مجتهدی کارگردان این مجموعه، بنای مدرسه دارالفنون با توجه به قدمت و تاثیرات فراوانی که در عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و ادبی در کشور ما بر جای گذاشته است، از مهمترین بناهای نمایش داده شده در این مجموعه می باشد.

بازگشایی دارالفنون برای عموم
نمایش فیلم مستند دارلفنون

زمان پخش؛ یکشنبه 4 امرداد 1394 ساعت 19.35 دقیقه

حمید مجتهدی بیدآبادی مدرک کارشناسی خود را در رشته سینماتوگرافی و عکاسی از ریجنت کالج دانشگاه لندن دریافت کرده است. وی هم‌چنین تخصص فیلمبرداری، نورپردازی و فیلمبرداری هوایی از دانشگاه کالیفرنیا، لس‌آنجلس (یو سی ال ای) ایالات متحده دارد. نخستین فیلم او مومیایی است که در سال ۱۳۴۵ کارگردانی کرد. وی سه سال بعد موسسه سینمایی چهلستون را تاسیس نمود. حمید مجتهدی بیدآبادی با مصطفی عقاد در فیلم‌های محمد رسول الله (رسالت) و عمرمختار (شیر صحرا)، همکاری کرده‌است.

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>