عضویت در سفرنویس

register-image

تورهای سفرنویس

tour-image

آمار سفرنویس

counter-image
2905 سفر
125400 همسفر

تور حمام گردی بانوان

در برنامه حمام گردی، در یک حمام عمومی قاجاری که به دلیل حضور شما قُرق شده است تجربه کیسه و لیف کشی را با آخرین نسل دلاکان شهر تجربه خواهیم کرد. و به صورت مختصر، شما را با فرهنگ عامه و آیین های استحمام آشنا خواهیم کرد و آداب و سنن استحمام و داستانها، روایتها، مثل های گرمابه را با شما در میان خواهیم گذاشت.
ظرفیت: 30 نفر (اولویت با دوستانی است که زودتر ثبت نام می کنند)
ظرفیت تکمیل شد.

احتمال کنسلی افراد ثبت نامی وجود دارد، جهت قرار گرفتن در لیست انتظار پیامکی با عنوان رزرو حمام گردی به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۰۹۳۵۲۴۳۵۵۶۴ ارسال فرمائید. جهت عضویت در تارنمای سفرنویس و آگاهی از برنامه های آتی این تور در قسمت عضویت ثبت، تا نام شما در فهرست اعلام برنامه های آتی قرار گیرد.

تور حمام گردی ویژه بانوان
تور حمام گردی ویژه بانوان
تجربه کیسه، لیف، سنگ پا و …

تاریخ اجرای برنامه: شنبه 1398/05/05 ساعت اجرا؛ 17.45 عصر
نقطه آغاز برنامه: میدان امام خمینی (توپخانه)، ابتدای خیابان باب همایون
خدمات: کارشناس و راهنمای تخصصی، پذیرایی بستنی سنتی و شربت ، خدمات دلاکی (کیسه و لیف کشی و … )، حضور ماساژور حرفه ای و …

هزینه برنامه: 65 هزار تومان

هزینه های حضور کارشناس، قرق کردن حمام، حضور حمام دار، دلاک و کیسه کش، پذیرایی، حضور راهنمای تخصصی، ورودی ها، نقشه و پلان معماری، هزینه حمام و خدمات دلاکی و کیسه کشی و … توسط برگزار گننده (سفرنویس) پرداخت می شود.

جهت احترام به سایر علاقه مندان، در صورت قطعی بودن حضور در برنامه و آگاهی از شرایط انصراف از تور پس از واریز وجه به شماره کارت زیر، نسبت به تکمیل فرم و ثبت نام اقدام فرمائید.

6221-0612-0424-5783 شهریار شهریاری

لطفا وسایل استحمام شخصی خود را در صورت نیار همراه داشته باشید، در غیر این صورت می توانید، بسته های وکیوم تهیه شده (کیسه، لیف، لنگ، سفیدآب، حوله های یکبار مصرف و …) در حمام به صورت تک یا کامل خریداری و استفاده کنید.
این تور برای اولین بار در تهران و ایران، توسط تارنمای سفرنویس برگزار شده و این برنامه تکرار برنامه های سال گذشته می باشد.
شماره تماس؛ 96021536 – 021 شهرام شهریار (۸ صبح تا ۱۷ عصر)
1445443445_telegram کانال خبری تارنمای سفرنویس
کانال اعلام تورهای سفرنویس

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

  1. صبورا حدیدی

    با سلام برنامه حمامش عالیه محل که این حمام بر گزار میشه کجاس ایا من امروز می تونم بیام

    شهریار: سلام بر شما، حمام مردانه است، و حمام برای بانوان، با هماهنگی قبلی قرق می شود

  2. سلام وقتتون بخیر، من خیلی دوست داشتم تو این برنامه شرکت کنم ولی چون روز شنبه بود نمیتونستم، امکانش هست مجددا برگزار بشه در یک روز تعطیل؟

    شهریار؛ سلام بر شما
    به روی چشم و به امید دیدار و سعادت همسفر شدن با شما

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>