عضویت در سفرنویس

register-image

تورهای سفرنویس

tour-image

آمار سفرنویس

counter-image
3350 سفر
175400 همسفر

تور رایگان یا مهمانی ویژه موزه ملک

سومین مرحله تور ویژه گردشگری «یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک»، هم‌زمان با برگزاری هشتمین جشنواره ماه هشتم در نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران برگزار می‌شود. در این برنامه جذاب و متفاوت، درهای پشت صحنه موزه ملی ملک به مناسبت فرارسیدن جشن‌های میلاد امام رضا علیه‌السلام و دهه کرامت برای میهمانان و گردشگران این تور گشوده خواهد شد تا از مکان‌های نادیده کتابخانه و موزه بازدید کنند.

تور یک روزه، میهمانی جذاب در صحنه و پشت صحنه یک موزه
تور یک روزه، میهمانی جذاب در صحنه و پشت صحنه یک موزه

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، تور «یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک» سفری در راه‌روهای زمان است؛ آغاز آن به سال‌های دهه بیست خورشیدی بازمی‌گردد، از قطعه‌زمینی که حاج حسین آقا ملک، به نیت ساخت بنایی بزرگ برای کتابخانه و موزه‌اش وقف کرد تا برنامه‌های آینده کتابخانه و موزه ملی ملک در دهه‌های بعد. پایان سفر، به امروز می‌رسد؛ جایی در صحنه و پشت صحنه کتابخانه و موزه ملی ملک. ما در این سفر نیم‌روزه، شما را دعوت می‌کنیم در یک همراهی دوستانه با بخت و اقبال خود به سفری پرماجرا بیایید؛ درهای همه بخش‌های کتابخانه و موزه، از تالارهای گوناگون تا بخش‌های مرمت، تاسیسات و اداری به روی شما باز می‌شود؛ تنها بلیت ورود به بخش‌های گوناگون، بخت و اقبال‌تان خواهد بود. راهنمایان گردشگری و موزه، شما را در این سفر تاریخی همراهی می‌کنند تا نیم‌روزی به یادماندنی برایتان رقم بزنند. میهمانان تور، بدین‌ترتیب هیجان تماشای پشت صحنه‌های کتابخانه و موزه ملی ملک را تجربه خواهند کرد. تفاوت تورِ یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک با تورهای دیگر آن است که اگر گردشگران در زمان‌های عادی به این گنجینه بیایند تنها تالارها و آثار موزه‌ای را به همراه نمایشگاه‌های دوره‌ای خواهند دید. در این تور اما شما را به پشت صحنه می‌بریم. شرکت‌کنندگان تور در واقع میهمان پشت صحنه‌های کتابخانه و موزه ملی ملک‌اند.

تور «یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک» به رایگان در تاریخ‌های 14، 16 و 17 مرداد 1395 خورشیدی از ساعت 9 تا 13 برگزار می‌شود. کتابخانه و موزه ملی ملک، از گردشگران دعوت می‌کند در این مهمانی به گونه‌ای متفاوت به موزه ملی ملک گام بگذارند، زیبایی‌های تاریخ ایران را ببینند، درباره آثار آن بشنوند و یک تجربه هیجان‌انگیز و متفاوت از سر بگذرانند.

علاقه‌مندان به حضور در تور «یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک» می‌توانند در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه، پنجم تا هفتم مرداد 1395 خورشیدی از ساعت 10 تا 16 با شماره تلفن 09195515864 تماس گرفته و نام خود را به عنوان میهمان این تور بنویسند.

1445443445_telegram کانال خبری تارنمای سفرنویس
کانال اعلام تورهای سفرنویس

اینجا را با دوستان خود به اشتراک بزارید

همسفران

  1. خیلی جالب بود بعد از نیم ساعت تماس گرفتم که گفتند ظرفیتش پر شده و خیلیها گروهی ثبت نام کردن. بهتر بود کسایی که واقعن میخان شرکت کنند نامنویسی کنند که جا برای بقیه هم بمونه!!!

    شهریار: مطمئن هستم همه افراد مثل شما علاقمند بودند که ثبت نام کرده اند

با ما همسفر باشید

XHTML: امکان استفاده از این کدها وجود دارد: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>