عضویت در سفرنویس

register-image

تورهای سفرنویس

tour-image

آمار سفرنویس

counter-image
1470 سفر
87543 همسفر

تور رایگان یا مهمانی ویژه موزه ملک

سومین مرحله تور ویژه گردشگری «یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک»، هم‌زمان با برگزاری هشتمین جشنواره ماه هشتم در نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران برگزار می‌شود. در این برنامه جذاب و متفاوت، درهای پشت صحنه موزه ملی ملک به مناسبت فرارسیدن جشن‌های میلاد امام رضا علیه‌السلام و دهه کرامت برای میهمانان و گردشگران این تور گشوده خواهد شد تا از مکان‌های نادیده کتابخانه و موزه بازدید کنند.

تور یک روزه، میهمانی جذاب در صحنه و پشت صحنه یک موزه
تور یک روزه، میهمانی جذاب در صحنه و پشت صحنه یک موزه

به گزارش روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک، موقوفه آستان قدس رضوی، تور «یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک» سفری در راه‌روهای زمان است؛ آغاز آن به سال‌های دهه بیست خورشیدی بازمی‌گردد، از قطعه‌زمینی که حاج حسین آقا ملک، به نیت ساخت بنایی بزرگ برای کتابخانه و موزه‌اش وقف کرد تا برنامه‌های آینده کتابخانه و موزه ملی ملک در دهه‌های بعد. پایان سفر، به امروز می‌رسد؛ جایی در صحنه و پشت صحنه کتابخانه و موزه ملی ملک. ما در این سفر نیم‌روزه، شما را دعوت می‌کنیم در یک همراهی دوستانه با بخت و اقبال خود به سفری پرماجرا بیایید؛ درهای همه بخش‌های کتابخانه و موزه، از تالارهای گوناگون تا بخش‌های مرمت، تاسیسات و اداری به روی شما باز می‌شود؛ تنها بلیت ورود به بخش‌های گوناگون، بخت و اقبال‌تان خواهد بود. راهنمایان گردشگری و موزه، شما را در این سفر تاریخی همراهی می‌کنند تا نیم‌روزی به یادماندنی برایتان رقم بزنند. میهمانان تور، بدین‌ترتیب هیجان تماشای پشت صحنه‌های کتابخانه و موزه ملی ملک را تجربه خواهند کرد. تفاوت تورِ یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک با تورهای دیگر آن است که اگر گردشگران در زمان‌های عادی به این گنجینه بیایند تنها تالارها و آثار موزه‌ای را به همراه نمایشگاه‌های دوره‌ای خواهند دید. در این تور اما شما را به پشت صحنه می‌بریم. شرکت‌کنندگان تور در واقع میهمان پشت صحنه‌های کتابخانه و موزه ملی ملک‌اند.

تور «یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک» به رایگان در تاریخ‌های ۱۴، ۱۶ و ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ خورشیدی از ساعت ۹ تا ۱۳ برگزار می‌شود. کتابخانه و موزه ملی ملک، از گردشگران دعوت می‌کند در این مهمانی به گونه‌ای متفاوت به موزه ملی ملک گام بگذارند، زیبایی‌های تاریخ ایران را ببینند، درباره آثار آن بشنوند و یک تجربه هیجان‌انگیز و متفاوت از سر بگذرانند.

علاقه‌مندان به حضور در تور «یک روز میهمانی در کتابخانه و موزه ملی ملک» می‌توانند در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه، پنجم تا هفتم مرداد ۱۳۹۵ خورشیدی از ساعت ۱۰ تا ۱۶ با شماره تلفن ۰۹۱۹۵۵۱۵۸۶۴ تماس گرفته و نام خود را به عنوان میهمان این تور بنویسند.

1445443445_telegram کانال خبری تارنمای سفرنویس
کانال اعلام تورهای سفرنویس

همسفران

  1. خیلی جالب بود بعد از نیم ساعت تماس گرفتم که گفتند ظرفیتش پر شده و خیلیها گروهی ثبت نام کردن. بهتر بود کسایی که واقعن میخان شرکت کنند نامنویسی کنند که جا برای بقیه هم بمونه!!!

    شهریار: مطمئن هستم همه افراد مثل شما علاقمند بودند که ثبت نام کرده اند

\